Jakość Nobel

Nobel to ekskluzywna marka oferująca coś więcej niż piękno...

Od ponad dwudziestu lat dbamy o zdrowie naszych Klientów zapewniając im wyjątkowe wyroby wykonywane wyłącznie z najszlachetniejszych wełen. Dzięki całemu sztabowi specjalistów, projektantów, technologów krawiectwa, ich pasji i zaangażowaniu wszystkie nasze kolekcje cechuje najwyższy standard. Nieustający strumień inspiracji, w postaci zadowolenia osób nabywających nasze produkty, motywuje nas do dynamicznego rozwoju oraz poszukania nowych rozwiązań i udoskonaleń.

 

Wnosimy elegancję, luksus i zdrowie...

Najwyższa jakość produktów sygnowanych marką Nobel inspirowana jest miłością do zdrowia zaklętego w wyważonej elegancji. Troska i staranność z jaką dbamy o najmniejszy detal towarzyszący naszej kolekcji, to wyraz zaangażowania, pasji i poparcia dla zdrowego stylu życia, którymi pragniemy dzielić się z naszymi Klientami. Zależy nam, aby nabywane produkty dostarczały rzeczywistego zadowolenia, wypływającego z posiadania przedmiotu pod każdym względem luksusowego.

 

Wyrafinowanie uchwycone w detalach...

Stawiając na pierwszym miejscu troskę o zdrowie naszych Klientów pamiętamy jednocześnie o tym, by nabywany przez nich produkt cechowała ekskluzywność i najwyższa estetyka wykonania.
Z myślą o nadaniu linii produktów Nobel niepowtarzalności, zadbaliśmy o to, by każdy z jej elementów opatrzony został swoistym znamieniem wyrafinowania.

Przejawia się ono w pięknych, stylowych haftach zdobiących nasze taśmy i wszywki. Aksamitne, wyjątkowo przyjemne i miękkie w dotyku lamówki, idealnie komponują się z naturalnym kolorem wełny, nadając jej eleganckiej szykowności. Warto zaznaczyć, że ich kolor za każdym razem dobieramy bardzo starannie, tak aby idealnie współgrał z rodzajem wełny.

Gustowne zawieszki o charakterze eko, wyrażają nasze uznanie dla wyrobów ekologicznych. Nieprzypadkowe połączenie naturalnego koloru z subtelnym akcentem srebra, w którym utrwaliliśmy logo Nobel, podkreśla prestiż i wyjątkowość całej kolekcji.